FARMAVET S.A.
Activă
FARMAVET S.A. (CUI 256) are sediul în Sector 2, București și a fost înființată în 1992. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 275 200 690 lei, o pierdere netă de 26 291 608 lei, 598 salariați (cifra de afaceri în 2024: 282 904 023 lei).
Date de identificare
| Nume | FARMAVET S.A. |
|---|---|
| CUI | 256 |
| Nr. Reg. Com. | J1991000131403 |
| EUID | ROONRC.J1991000131403 |
| Data înființării | 1992-12-10 |
| Stare înregistrare | funcțiune schimbare sediu în alt județ (din 2024-09-06) |
Contact
| Județ | București |
|---|---|
| Localitate | Sector 2 |
| Sediu social | BD. Dimitrie Pompeiu, NR. 9-9A, Iride Business Park. clădire Iride 19 |
| Telefon | +40 21 221 9960 |
| Site web |
Informații financiare
Cifra de afaceri (2025)
275.2 M RON-2.7%
vs 282.9 M RON (2024)
Profit net (2025)
-26.3 M RON+11.8%
vs -29.8 M RON (2024)
Capitaluri proprii (2025)
-95.9 M RON-37.8%
vs -69.6 M RON (2024)
Număr salariați (2025)
598
An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Număr salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 275 200 690 | -26 291 608 | 191 994 624 | 21 915 606 | 74 048 476 | -95 884 012 | 598 |
| 2024 | 282 904 023 | -29 821 658 | 183 377 708 | 23 903 525 | 89 743 772 | -69 592 404 | 643 |
| 2023 | 298 390 756 | -5 063 332 | 165 208 314 | 24 509 485 | 100 766 216 | -39 770 745 | 594 |
| 2022 | 268 554 699 | -41 206 870 | 138 645 931 | 23 871 959 | 78 585 102 | -35 920 433 | 551 |
| 2021 | 235 794 674 | -11 240 699 | 93 180 443 | 17 446 809 | 80 586 283 | 5 286 438 | 623 |
| 2020 | 231 720 141 | -11 078 197 | 69 954 887 | 12 876 216 | 72 957 122 | 16 009 373 | 520 |
| 2019 | 195 081 180 | 1 901 535 | 73 134 263 | 10 257 584 | 104 977 414 | 42 201 079 | 403 |
Sume în lei (RON), așa cum au fost depuse. Un zero poate însemna o valoare nedeclarată.
TVA și e-Factura
| Plătitor de TVA | Da (din 1993-07-01) |
|---|---|
| TVA la încasare | Nu |
| Plată defalcată TVA | Nu |
Perioade TVA
Plătitor de TVA
- De la
- 1993-07-01
- Până la
- În vigoare
Informații statistice
| Număr salariați | 598 (2025) |
|---|
Firme recomandate 8 firme
| Nr. | Companie | Contact |
|---|---|---|
| 1 | FRIGOTEHNICA S.A. STR. Delea Veche, NR. 24, CORP A · Sector 2, București | |
| 2 | IMECO S.A. STR. GH. LAZAR, NR. 8A, ET.P, 1 · Sector 1, București | |
| 3 | IPROLAM S.A. STR. Negustori, NR. 23-25 · Sector 2, București | |
| 4 | BUCUR OBOR S.A. SOS. COLENTINA, NR. 2 · Sector 2, București | |
| 5 | CONFLUX S.A. STR. Sabinelor, NR. 8 · Sector 5, București | |
| 6 | AUTO MARCUS GRUP S.A. SOS. Pantelimon, NR. 450 · Sector 2, București | |
| 7 | CONECT BUSINESS PARK S.A. BD. Dimitrie Pompeiu, NR. 10A · Sector 2, București | |
| 8 | CI-CO S.A. ALE. CAMPUL MOSILOR, NR. 5 · Sector 2, București |